Agnieszka Rabińska

Studiując psychologię postanowiłam, że chcę pomagać nie tylko ludziom, ale i ich wiernym towarzyszom, by ich wspólne życie łączyło wzajemne zrozumienie i głęboka więź. Ukończyłam dwa kursy trenerskie oraz kurs na psiego behawiorystę. Po studiach psychologicznych skończyłam również podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku: "Pies w społeczeństwie, hodowla i zachowanie". Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i warsztatach. 
Niezwykle istotne jest to, czego mogę doświadczać w życiu z moim psem, poznając ludzi, którzy do mnie trafiają ze swoimi psami, dzieląc wspólnie bogactwo, jakim jest to, co nas spotyka. 
To najwdzięczniejsza praca, uczy mnie cierpliwości, pokory i szacunku do tych niezwykłych istot. 
 

 

Agata Szadkowska

Trenerka, behawiorystka, absolwentka studiów podyplomowych na SGGW, na kierunku "Pies w społeczeństwie, hodowla i zachowanie". Stale się dokształca na licznych seminariach. Opiekunka pięcioletniej suczki Emmy. Prywatnie dociekliwa gaduła. Pozytywna, dowcipna, dobra dusza, z zamiłowaniem do podróży i gotowania. Ma plan uciec do Grecji. Czy Wasze psy tam były? ; ) 
behawiorysta warszawa